Inner Banner
ماسک تنفسی
ماسک سه لایه پزشکی

ماسک سه لایه پزشکی

ارسال به دوستان
×
ایمیل شما:*
ایمیل گیرنده:*
نام شما:
پيام شما:
کد امنیتی*
captcha
امتیاز دهید :

• در بسته بندی 50 عددی
• دارای 3 لایه
• دارای یک لایه ملت بلون ایرانی
• درای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی
• ابعاد استاندارد و پهن
• داری کیفیت ساخت بسیار بالا
• استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه
• دارای گیره فلزی بینی
• تمام پرس

محل قرار گرفتن کش این ماسک پشت گوش می باشد و از‌ مرغوب ترین مواد اولیه در آن استفاده شده است.


اطلاعات بیشتر

ماسک 3 لایه جراحی

ماسک 3 لایه که با نام ماسک پزشکی و ماسک پرستاری نیز شناخته می‌شود، از پرمصرف‌ترین ماسک‌های تنفسی بهداشتی است که از ورود و خروج ویروس‌ها و میکروب‌ها به مجرای تنفسی جلوگیری می‌کند. این ماسک‌ها یکبار مصرف هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمامی قسمت‌های بینی و دهان را می‌پوشانند و به وسیله دو کش، روی صورت ثابت می‌شوند. در روزهای شیوع کرونا، استفاده از ماسک‌های 3 لایه در مکان‌های عمومی، انتخابی مناسب و ضروری است، زیرا از انتقال و شیوع بیماری پیشگیری می‌کند. علاوه‌بر این، این ماسک‌ها در آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و مکان‌های عمومی کاربرد دارند.

شما می‌توانید انواع ماسک‌های سه لایه پزشکی را در این صفحه پیدا کنید. تمامی ماسک‌های ارائه شده در سایت آدور، با فیلتراسیون بیش از 93 درصد برای ماسک‌های سه لایه و تا 99 درصد برای ماسک های 5 لایهT ارائه شده و دارای پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی هستند.

 

 

از ماسک‌های جراحی، جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا و نفوذ ذرات معلق در هوا استفاده می‌شود. ماسک‌های 3 لایه با کیفیت، از لایه ملت بین دو پارچه غیربافته تشکیل شده و می‌توانند تا 95 درصد، از انتقال ویروس جلوگیری کنند. به همین علت، در این روزها که کرونا شایع شده است، استفاده از آن‌ها توسط متخصصان سلامت توصیه می‌شود، زیرا بهترین نوع ماسک برای پیشگیری از انواع ویروس هستند. ماسک‌های 3 لایه، در رنگ‌ها، سایزها و ضخامت (گرماژ)های مختلف تولید می‌شوند و در تولید آن‌ها از پارچه ملت بلون استفاده می‌شود. همچنین با ورود ماسک، به دسته کالاهایی که استفاده روزمره دارند، مدل‌های طرح‌دار آن نیز به بازار راه پیدا کرده‌اند.

هنگام استفاده از ماسک پرستاری، توجه داشته باشید که این ماسک‌ها یک بار مصرف بوده و عمر مفید آن‌ها نهایتا 8 ساعت است. همچنین این ماسک‌ها قابل شستشو نیستند و در صورت شستشو، دچار تغییر ساختار شده و خاصیت خود را از دست می‌دهند و در صورت استفاده، حتی می‌توانند باعث بروز حساسیت‌های پوستی شوند.

برای اطمینان از مرغوبیت ماسک، باید ظاهر آن را با دقت بررسی کنید تا از سه لایه بودن آن مطمئن شوید. برای اطمینان بیشتر، می‌توانید یک ماسک را آتش بزنید، ماسک باکیفیت، غیرقابل اشتعال بوده و شبیه به پلاستیک، ذوب می‌شود. همچنین می‌توانید تست خیس کردن ماسک را امتحان کنید؛ یک ماسک باکیفیت، خاصیت ضد آبی دارد و نباید خیس شده و نشتی داشته باشد.

مشخصات فنی
دانلود