اخبار

اخبار روز دنیا در زمینه تندرستی ، ورزش ، توصیه های پزشکی ، تجهیزات جدید را می توانید از سایت آدور پیگیری نمایید

Inner Banner
مقالات

درمان کمردرد و بررسی علت های آن

درد کمر یکی از دردهایی است که می‌توان گفت افراد در سنین مختلف، حداقل یک بار آن را تجربه می‌کنند. خیلی از افراد با انجام چند راهکار ساده، می‌توانند از این درد ره..

۱۴۰۰/۰۴/۲۶ 1163 بیشتر بخوانید

معرفی بهترین روش های درمان گیاهی واریس پا

برای درمان بیماری واریس، روش‌های مختلفی وجود دارد که شامل انجام ورزش، مصرف برخی مواد غذایی، بهبود سبک زندگی، پوشیدن جوراب واریس و انجام روش‌های درمانی علم مدرن ..

۱۴۰۰/۰۴/۲۲ 29587 بیشتر بخوانید

بهترین روش درمان روماتیسم مفصلی

روماتیسم یک بیماری شایع خود ایمنی است که معمولاً در سنین 30 الی 60 سالگی بروز کرده و متأسفانه می‌تواند بسیاری از اعضای بدن را درگیر کند. لذا در این مقاله به برر..

۱۴۰۰/۰۴/۲۰ 4690 بیشتر بخوانید

روماتیسم دست، علائم و روش های درمان

روماتیسم دست نیز مانند بیماری روماتیسم پا، یک بیماری التهابی مفاصل است که در سنین مختلف بروز کرده و می‌تواند به سرعت گسترش پیدا کند. از این رو، تشخیص به موقع و ..

۱۴۰۰/۰۴/۱۴ 27107 بیشتر بخوانید

با تمام روش های درمان و رفع افتادگی شکم آشنا شوید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد وقتی بعد از جستجوی فراوان در بازار، لباس مورد علاقه‌ی خود را پشت یکی از ویترین‌های مراکز فروش پیدا می‌کنید و با شوق و ذوق فرا..

۱۴۰۰/۰۴/۱۲ 34432 بیشتر بخوانید

چه افرادی می‌توانند جراحی لیپوساکشن را انجام دهند؟

حتما برای خیلی از شما پیش آمده است که علیرغم داشتن رژیم غذایی سالم و ورزش، نتوانسته باشید از شر چربی‌های نواحی خاصی از بدن (مانند شکم، پهلو، ران و...) خلاص شوید..

۱۴۰۰/۰۴/۰۷ 1465 بیشتر بخوانید

چرا باید از شکم بند بارداری استفاده کنیم؟

در میان دوران‌ مختلفی که یک زن در زندگی خود پشت سر می‌گذارد، بارداری یکی از هیجان‌انگیزترین روزهایی است که می‌توان به آن اشاره کرد. تغییرات جسمی قابل توجهی که د..

۱۴۰۰/۰۳/۳۱ 22821 بیشتر بخوانید

آرتریت روماتوئید یا رماتیسم مفصلی چیست؟

آرتریت روماتوئید یا رماتیسم مفصلی، یک بیماری خودایمنی و التهابی است که سیستم ایمنی بدن به اشتباه به سلول‌های سالم حمله کرده و باعث التهاب (تورم دردناک) در بخش‌ه..

۱۴۰۰/۰۳/۲۹ 1115 بیشتر بخوانید

درمان گردن درد عصبی

همانند هر ساختاری، بدن نیز برای پایداری و حرکت به ستون احتیاج دارد. همان‌طور که می‌دانید بدن به‌واسطه ستون فقرات می‌تواند از توانایی راه رفتن و پایداری برخوردار..

۱۴۰۰/۰۳/۲۶ 16365 بیشتر بخوانید

گردن‌درد عصبی چیست و چه راه‌هایی برای درمان آن وجود دارد؟

در میان دردهای مختلفی که اکثر ما بارها و بارها در زندگی خود تجربه می‌کنیم، گردن ‌درد عصبی یکی از آزاردهنده‌ترین و رایج‌ترین دردهای موجود بوده و کیفیت زندگی‌مان ..

۱۴۰۰/۰۳/۲۵ 955 بیشتر بخوانید