اخبار

اخبار روز دنیا در زمینه تندرستی ، ورزش ، توصیه های پزشکی ، تجهیزات جدید را می توانید از سایت آدور پیگیری نمایید

Inner Banner
مقالات

چه افرادی می‌توانند جراحی لیپوساکشن را انجام دهند؟

حتما برای خیلی از شما پیش آمده است که علیرغم داشتن رژیم غذایی سالم و ورزش، نتوانسته باشید از شر چربی‌های نواحی خاصی از بدن (مانند شکم، پهلو، ران و...) خلاص شوید..

۱۴۰۰/۰۵/۱۷ 707 بیشتر بخوانید

راهکارهایی برای درمان افتادگی شکم در بارداری

یکی از نگرانی های اصلی خانم ها در زمان بارداری، افزایش سایز شکم، به وجود آمدن ترک‌های پوستی و افتادگی شکم است. این نگرانی، به‌خصوص در خانم هایی که به تناسب اندا..

۱۴۰۰/۰۵/۱۷ 20816 بیشتر بخوانید

درمان کمردرد بعد از سزارین

با پایان دوران بارداری و به دنیا آمدن فرزند، مادر بعد از گذراندن 9 ماه سخت و پر تنش، بالاخره فرزند خود را در آغوش می‌کشد. به نظر می‌رسد سختی دوران بارداری، با خ..

۱۴۰۰/۰۵/۱۰ 35889 بیشتر بخوانید

چه کسانی می‌توانند جراحی زیبایی شکم انجام دهند؟

زیبایی شکم بدون جراحی، به مفهوم داشتن شکمی کاملاً مسطح و فاقد پوست اضافه، افتاده و خطوط استریا است. یک شکم ایده‌آل دارای عضلات سفت و یک لایه چربی متوسط است. در ..

۱۴۰۰/۰۵/۰۹ 1324 بیشتر بخوانید

روماتیسم زانو، دلایل بروز و روش‌های درمان

روماتیسم زانو، یکی از شایع‌ترین انواع روماتیسم است که بزرگترین مفصل بدن، یعنی مفصل زانو را به شدت درگیر خواهد کرد. عمده فعالیت‌های روزانه ما، وابسته به حرکت زان..

۱۴۰۰/۰۵/۰۹ 1758 بیشتر بخوانید

درمان کمردرد و بررسی علت های کمردرد

درد کمر یکی از دردهایی است که می‌توان گفت افراد در سنین مختلف، حداقل یک بار آن را تجربه می‌کنند. خیلی از افراد با انجام چند راهکار ساده، می‌توانند از این درد ره..

۱۴۰۰/۰۵/۰۶ 1035 بیشتر بخوانید

علائم روماتیسم پا، روش‌های تشخیص و درمان

روماتیسم یکی از بیماری‌های خود ایمنی با قابلیت گسترش و شیوع بالا بوده تا جایی که می‌تواند تمامی نقاط بدن شامل مفاصل، بافت‌های همبند و استخوان‌ها را نیز درگیر کن..

۱۴۰۰/۰۵/۰۵ 33380 بیشتر بخوانید

روز خود را با کمردرد صبحگاهی شروع نکنید

فرض کنید یک روز پرمشغله در پیش رو دارید و شب گذشته سعی کرده‌اید با سروقت خوابیدن، خودتان را برای شروع یک روز پرانرژی و بانشاط آماده کنید. از خواب بیدار می‌شوید ..

۱۴۰۰/۰۵/۰۲ 8415 بیشتر بخوانید

هر آنچه که در مورد درمان خارپاشنه باید بدانید

پای انسان به عنوان عضوی که بیشتر طول روز در کفش قرار دارد، در معرض بیماری‌های متفاوتی قرار می‌گیرد. شاید درباره خار پاشنه پا شنیده باشید. خار پاشنه موجب درد در ..

۱۴۰۰/۰۴/۲۹ 11958 بیشتر بخوانید

از علائم واریس تا درمان آن

​در برخی از افراد با مشاغل خاص، انجام فعالیت‌های روزمره و تکراری زندگی موجب شده که زمان بسیار زیادی را پشت میز و یا به‌صورت ایستاده بگذرانند. متاسفانه این گروه ..

۱۴۰۰/۰۴/۲۸ 1945 بیشتر بخوانید